GDZIE TO SIĘ ODBYWA

Do fizycznego spełnienia romansu może dojść w najdziwniej­szych miejscach, w toalecie samolotu czy na nieczynnej stacji metra, w ławce kościelnej czy kaplicy pogrzebowej; najczęściej jednak sceneria bywa bardziej pospolita. Oto dziesięć miejsce, w których najczęściej się to odbywa.

U niej

Fizyczna zdrada najczęściej zachodzi w mieszkaniu czy domu kochanki. Niekiedy mężczyzna ma nawet własny klucz. Czasem jednak kobieta obawia się wścibskich sąsiadów i nie przyprowadza kochanka do domu. Sąsiedzi mogliby też rozpoznać jej gościa – stąd potrzeba większej dyskrecji i tajności spotkań. Mężatki posiadające dzieci rzadko korzystają w takich celach z własnego domu; nawet mężatki bezdzietne niechętnie ryzykują.

U niego

Rzadko zdarza się mężczyzna tak nieroztropny (czy też, z mę­skiego punktu widzenia, odważny), by sprowadzać kochankę do własnego domu. A jednak czasami do tego dochodzi. Z chwilą wyjazdu żony kochanka zajmuje jej miejsce. Para korzysta z łóżka w pokoju gościnnym – lecz równie dobrze z łoża małżeńskiego. Dom rodzinny jako miejsce spotkań na ogół traktowany bywa jako ostateczność. Mąż zdaje sobie sprawę, że ewentualnie wiadomość o wizytach kochanki po wielokroć spotęguje gniew żony.

W zaparkowanym samochodzie

Ze środka tego często korzystają nastolatki; dorośli podczas intymnych spotkań potrzebują zazwyczaj więcej wygody, niż mogą znaleźć w samochodzie. Ostatnio samochody maleją, a przez to coraz mniej nadają się do celów seksualnych. Powinnaś jednak sprawdzić, czy na suficie samochodu twego męża nie ma odcisków stóp. Mąż, który często czyści wnętrze swego wozu, może szykować się do randki albo zacierać ślady.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.