POMOC PRZYJACIÓŁ

Przyjaźnie z innymi parami małżeńskimi

Nawiązując przyjaźń z osobą płci odmiennej zyskujesz sojusz­nika, który będzie mógł porozmawiać z twym mężem jak mężczyz­na z mężczyzną. W zamian ty możesz także pogadać z jego żoną jako jej sojuszniczka.

Jest mało prawdopodobne, byście oboje z mężem lubili każdą znaną wam parę małżeńską jednakowo. Niekiedy lubicie jedno z małżonków, drugie zaś ledwo możecie znieść. Para ta jednakże jest ze sobą bardzo związana, a ich dobre pożycie stanowi odzwierciedlenie waszych ideałów. Powinniście nawiązywać kon­takty z takimi ludźmi i zaprzyjaźniać się z nimi ?na krzyż” – każde z was z tym z małżonków, które wydaje się wam bardziej sympatyczne.

Takie przyjaźnie z innymi parami małżeńskimi pozwalają wzmocnić wewnętrzny zakaz niewierności. Twoi przyjaciele – męż­czyźni kochający swe żony – chętnie staną w obronie swych zasad i nie pochwalą kontaktów pozamałżeńskich. Przyjaciele tacy mogą zauważyć niebezpieczeństwo zdrady zanim jeszcze ty je dostrzeżesz; wiedzą bowiem, jak zachowuje się twój mąż wobec innych kobiet, gdy ciebie nie ma w pobliżu. Bardzo wygodnie jest mieć przyjaciela, który dba o twoje interesy.

Jeśli twój mąż nadal cię zdradza, powiedz o tym jego przyjacio­łom. Krok ten podejmij w ostatniej kolejności. Jeśli tamci są także twoimi przyjaciółmi, zaczną go nakłaniać, by dał sobie spokój z tamtą.

Wasi przyjaciele to jedno z najlepszych zabezpieczeń przed niewiernością małżeńską. Jeśli przyjaźnicie się ze szczęśliwymi parami małżeńskimi, ludzie ci odpowiednio przypilnują twego męża. Ujrzawszy go z inną kobietą, nie powiedzą może o tym tobie, lecz porozmawiają z nim i staną w twojej obronie.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.