Poznaj jego przyjaciół

Kumple twego męża nie życzą sobie być może kobiet w swym towarzystwie – na przykład dlatego, że są babiarzami. Gdy mąż spotyka się z nimi, powinnaś sprawdzić, czy naprawdę robią to, co według jego słów mieli robić. Zaproś ich do domu. W ten sposób łatwiej ocenisz związane z nimi zagrożenia.

Niektórzy mężczyźni nie zwierzają się kobietom, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z kolegami. Jeśli mąż zwierza się przyjaciołom, może to znaczyć, że tobie nie będzie się zwierzał. Powinnaś poznać tych kolegów i nawiązać kontakty z żoną jednego z nich, która z kolei może cię zapoznać z innymi żonami. Na pewno chętnie cię poznają i chciałyby się dowiedzieć, co też knują ich mężowie.

Przyjaciele męża mogą wpłynąć na niego bardziej, niż sądzisz; bywają też dla niego równie ważni co ty. Możesz wywrzeć radykalny wpływ na jego życie i wasze małżeństwo, jeśli zaprzyjaź­nisz się z jego przyjaciółmi. Czy jednak naprawdę wiesz, kim są? Możesz powiedzieć, że tak, jeśli wiesz o nich przynajmniej tyle:

  1. Imiona i nazwiska przyjaciół
  2. Ich adresy
  3. Ich numery telefonów
  4. Imiona ich żon
  5. Miejsca pracy przyjaciół
  6. Gdzie twój mąż ich poznał
  7. Od jak dawna są zaprzyjaźnieni
  8. Jak często się spotykają
  9. Co jest najlepsze w ich przyjaźni

10. W jakich punktach się nie zgadzają

Każdy przyjaciel ma wpływ na twego męża. Możesz ocenić stan ducha męża na podstawie tego, który z przyjaciół jest dlań w danym momencie najważniejszy. Jeśli mąż jest rozstrojony nerwowo i potrzebuje spokoju, zacznie wspominać tego z przyja­ciół, z którym jeździ na ryby. Jeśli natomiast nudzi się, zacznie mówić o szalonych przyjęciach u Boba.

Poznaj jego kolegów z pracy

Jeśli kochankowie mogą się spotykać wyłącznie w pracy, twój mąż mniej czasu poświęca zajęciom zawodowym. Koledzy są na ogół przeciwni takim romansom, muszą bowiem dawać zakocha­nemu alibi wykonując obowiązki za niego. Szef męża może obawiać się, że romans biurowy doprowadzi do sprawy sądowej o napastowanie seksualne w miejscu pracy. Jeśli szefowie firmy wiedzą o romansie, mogą nawet zostać zamieszani w taki proces.

Odwiedzaj męża w biurze, lecz nie naprzykrzaj mu się. Jest to możliwe pod warunkiem, że wiesz dużo o jego firmie i masz dobre stosunki z jego kolegami. Im bardziej cię lubią, tym lepiej przypilnują twoich interesów.

Kontrolowanie męża jest zadaniem łatwym, jeśli oboje pracuje­cie w tej samej firmie. Lecz nawet w innej sytuacji możesz dojeżdżać do pracy razem z mężem, chodzić z nim na lunch podczas przerwy i na różne przyjęcia organizowane przez wasze firmy. Jego praca to nie tylko etat lecz także ludzie, z którymi pracuje. Powinnaś ich poznać i dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Jeśli tego nie zrobisz, koledzy męża pomyślą, że ci na nim nie zależy. Kobiety z jego biura będą wówczas bardziej natarczywie zabiegać o jego towarzystwo.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.