JEŚLI TA TRZECIA JEST JEGO BYŁĄ ŻONĄ

Najbardziej niebezpieczną kandydatką na ?tą trzecią” może być jego była żona. Sprzyja jej wiele okoliczności:

  1. Jest matką jego dzieci.
  2. Kiedyś ją kochał.
  3. Czuje się z nim swobodnie, ponieważ dobrze go zna.
  4. Mają wspólne dobre wspomnienia.
  5. Kiedyś łączyła ich więź seksualna.

W pewnych sytuacjach była żona może też stać się twym najbliższym sprzymierzeńcem. Za pierwszym razem z ich małżeń­stwa nic nie wyszło – podobnie byłoby i teraz. Była żona może też zdawać sobie sprawę, że twój obecny mąż nie jest dla niej odpowiedni jako partner; jest więc zachwycona, że znalazł sobie ciebie.

Zanim uznasz byłą żonę za przyjaciela lub wroga, zastanów się nad pięcioma podstawowymi aspektami tamtego małżeństwa, które po dziś dzień wpływają na twoją sytuację: ich dawny związek jako taki, dzieci, obecna sytuacja, sentymenty oraz wszelkie porównania z obecnym związkiem twego męża z tobą. Dokonaj oceny tych czynników.

Ich dawny związek

Jak zakończył się związek twego męża z jego byłą żoną? Jeśli uczucia po dziś dzień nie wygasły, miej się na baczności. Uczucia te mogą wybuchnąć na nowo, jeśli twój mąż znów zacznie się nią interesować. Jeśli z tamtą wszystko skończone, a nie stało się to za twoją przyczyną, mąż wybierze ciebie. Jeśli to jednak ty ich rozłączyłaś, mogą teraz podjąć próbę naprawienia wszystkiego.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.