Co musisz wiedzieć o tamtej

Czy słyszałaś powiedzenie, że wroga należy dobrze poznać? Z całą pewnością odnosi się to do twojej sytuacji. Im więcej dowiesz się o kochance męża, tym skuteczniej będziesz mogła o niego walczyć.

A zatem im więcej informacji zdobędziesz, tym lepiej dla ciebie. Niełatwo jest uzyskać dane zupełnie pewne; oto jednak dziesięć informacji, które powinnaś w miarę możliwości zdobyć:

  1. Przekonania religijne tamtej. Informację tę będziesz mogła wykorzystać, by wzmóc jej wyrzuty sumienia.
  2. Jej przesądy. Wykorzystasz tę wiedzę, by nasilić jej obawy i lęki.
  3. Data urodzenia. Wiedząc, kiedy obchodzi urodziny, możesz w tym dniu zatrzymać męża w domu. Co więcej, informacja ta pozwoli ci wytknąć wiek albo niedojrzałość kochanki, zależnie od okoliczności.
  4. Intelekt (łub też brak takowego) oraz osiągnięcia i porażki szkolne. Kochanka może okazać się o tyle bardziej inteligentna od twego męża, że nie będzie długo zawracać sobie nim głowy, albo też o tyle mniej inteligentna, że z pewnością nigdy go nie złapie. Tak czy tak, informacje te będziesz mogła wykorzystać dla swoich celów.
  5. Stan zdrowia. Może się na przykład okazać, że tamta jest wrzodowcem.
  6. Jej wrogowie. Może zdołasz otrzymać od nich pomoc w twej walce o męża; mogą też posłużyć ci jako kozły ofiarne, jeśli twój plan się nie powiedzie.
  7. Rozrywki i ulubione zajęcia, które powinnaś porównać z tym, co najbardziej lubi twój mąż. Może się okazać, że będziesz jednak musiała pojawić się na korcie tenisowym.
  8. Dotychczasowe życie i sytuacja rodzinna. Informacje te również dostarczą ci wskazówek co do sposobów rywalizacji z tamtą. Może natrafisz na wiele rozbitych rodzin, rozliczne romanse, nieślubne dzieci i inne wstydliwe sekrety.
  9. Dowiedz się jak najwięcej o jej szefie i pracy. Nacisk wy­warty na szefa czy partnerów w interesach może okazać się skuteczny.

10. Sytuacja finansowa. W tym wypadku postępowanie twe zależeć będzie od tego, czy twój mąż utrzymuje kochankę, czy też to ona finansuje ich romans.

Urodziny kochanki

Dowiedziawszy się, kiedy tamta obchodzi urodziny, możesz wykorzystać tę informację, by położyć kres romansowi. Urodziny to szczególnie ważny dzień w życiu tamtej. Rozumie ona, że kochanek (twój mąż) nie może spędzać z nią świąt, weekendów i wakacji. Są to chwile przeznaczone dla rodziny, on musi więc być z tobą. Lecz jej urodziny to zupełnie inna sprawa. Kochanek dołoży szczególnych starań, by dzień ten spędzić z nią.

Nie przyszłoby ci do głowy, że będą cię obchodzić urodziny kochanki twego męża – lecz powinnaś się nimi interesować. Ten właśnie dzień mąż musi spędzić w domu. Jeśli tylko możesz, nie dopuszczaj go nawet do telefonu.

Tamta niecierpliwie czeka na telefon od niego. Gdy nie zadzwoni, fakt ten doprowadzi do powstania rysy na ich związku. Kochanka nigdy nie uwierzy, że twój mąż nie mógł znaleźć ani chwili czasu, by do niej zadzwonić.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.