Duchowni

Mogą pomóc ci uratować twe małżeństwo pod warunkiem, że znają wasze problemy. Poinformuj ich dość wcześnie, gdy tylko sama się dowiesz; w ten sposób wzrosną ich szanse dopomożenia ci. Interwencja księdza w najgorszym razie przyczyni się do wzmożenia wyrzutów sumienia, jakie odczuwa twój mąż; w naj­lepszym zaś przywoła piękne wspomnienia i przywróci dawne uczucia.

Mąż tamtej

Jeśli tamta jest mężatką, powinnaś może powiedzieć o wszyst­kim jej mężowi i poprosić go o pomoc w położeniu kresu romansowi. A może miałabyś ochotę dać kochankom nauczkę nawiązując romans z mężem tamtej?

Romans z jej mężem nie będzie zemstą, do jakiej dążysz. Znacznie bardziej prawdopodobne jest, że twój mąż i jego kochanka poczują się pewniej. Mogą nawet uznać, że twoje późniejsze postępowanie usprawiedliwia ich własny, nawiązany wcześniej romans.

Zanim zdecydujesz się na którekolwiek z tych rozwiązań, powinnaś zdobyć pewne informacje o mężu i małżeństwie tamtej. Przede wszystkim musisz się dowiedzieć, czy mąż jest jej wierny, czy też także ma romans z inną kobietą. (Rzecz robi się dość skomplikowana, prawda?)

Jeśli mąż tamtej jest człowiekiem przyzwoitym i nie zasługuje na to, by go zdradzała, powinnaś dać do zrozumienia własnemu mężowi, że tamta z całą pewnością ma też innych kochanków.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.