Morderstwo – zemsta ostateczna

Twój ból i gniew spowodowany mężowską niewiernością są być może bezgraniczne. Chwilami jesteś tak wściekła, że mogłabyś go zamordować. Może nawet w marzeniach obmyślasz różne sposo­by ostatecznego usunięcia go z twego życia. Zanim jednak naprawdę ułożysz plan pozbycia się go w ten sposób, musisz rozważyć kilka kwestii praktycznych.

Po pierwsze, dokonasz w ten sposób gwałtu na własnym sumieniu. Jeśli mąż jest ojcem twoich dzieci, prześladować cię będzie wszechogarniające poczucie winy. Będziesz także pierwsza na liście podejrzanych.

Po drugie, istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że twój czyn wyjdzie na jaw. Policja poszukuje osoby, która miała motyw i sposobność; jako żona kobieciarza z całą pewnością spełniasz te warunki.

Po trzecie, twój plan może się nie powieść i sama zginiesz lub odniesiesz obrażenia usiłując zamordować męża. A co będzie, jeśli to on odniesie wprawdzie poważne obrażenia od strzału, noża, trucizny, upadku z wysokości czy próby utopienia, lecz przeżyje ten zamach? Będzie może wymagał wielu lat troskliwej pielęgnacji – ty zaś, czując się winna, będziesz się nim opiekować.

I po czwarte: dzieci nigdy by ci tego nie wybaczyły.

Przejmij jego uczucia wobec tamtej

Jeśli ty i twój mąż osiągnęliście już taki etap, że on swobodnie opowiada ci o swoim romansie, możesz odzyskać mocną pozycję w jego życiu pełniąc rolę powierniczki. Nie będzie to przyjemne – sposób ten jest jednak naprawdę skuteczny. Powiedz mu, że nie chcesz zostać całkowicie usunięta z jego życia. Dalej – że pragniesz, by dzielił się z tobą radością, jaką niesie mu miłość do tamtej. Nakłoń go, by opowiedział ci wszystko o swej sympatii i miłości do kochanki. Pamiętaj, że nie wolno ci zwymiotować podczas słuchania tego wszystkiego.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.