Wierność kochance

Kochanka uważa się za osobę szczególnie ważną i jedyną w życiu mężczyzny – za duchową partnerkę i powierniczkę, jaką żona nigdy nie mogłaby się stać. Ponadto żąda też specyficznej wierności. Potrafi może zaakceptować fakt, że kochanek poświęca czas i uwagę własnej żonie – w końcu żona była pierwsza. Nawiązując romans, tamta zawarła ze sobą pewien układ, obej­mujący między innymi zgodę na kontakty kochanka z żoną. Pogodziła się nawet z trwaniem współżycia seksualnego pomiędzy małżonkami.

Jest jedna rzecz, której kochanka nigdy nie zdoła zaakceptować

-    równoległy związek z jeszcze jedną kobietą. Taki kompromis oznaczałby, że nie jest nawet kochanką, lecz po prostu jedną z przypadkowych partnerek seksualnych. Ponieważ związek twego męża opiera się na autentycznej wzajemnej szczerości, jego potajemne kontakty z jakąkolwiek inną kobietą zniszczyłyby wszystko.

Mogłabyś też opowiedzieć tamtej o poprzednich romansach twego męża – przestanie czuć się kimś tak specjalnym i wyjąt­kowym.

Bywa nawet i tak, że – nie mogąc wymusić na mężu wierności

-     żona pozwala mu na romans wiedząc, że kochanka będzie umiała powstrzymać go od zdrad z jeszcze innymi kobietami. W takim żądaniu i wymuszaniu wierności przez kochankę jest sporo ironii losu – działania te stanowią jednak ważny element postępowania kochanek.

Pewna żona posłużyła się dawną kochanką męża – kobietą, która zrezygnowała z romansu dla dobra dzieci – by pozbyć się kolejnej kochanki męża. Gdy pierwsza dowiedziała się o drugiej, doszło do awantury, mąż zaś wrócił do rodziny.

Gambit ?dwóch kochanek”

Szybkim sposobem usunięcia kochanki z życia męża jest przekonanie jej, że jest zdradzana – że nie jest jego prawdziwą miłością. Nawet w sytuacji, gdy nie znasz tamtej osobiście, możesz przekonać ją o tym podsuwając jej właściwe dowody.

Być może tamtej przeszło już przez myśl, że – skoro jej kochanek zdradza swą żonę, czyli ciebie – to także i jej nie pozostanie wierny. Lecz niektórym kochankom coś takiego nie przychodzi do głowy – możliwość taką trzeba im dopiero podsunąć. Inna kobieta (poza tobą i kochanką) wcale być może nie istnieje; chodzi jednak o to, by tamta podejrzewała jej istnienie.

Wybierz najbardziej oczywiste dowody zdrady i podsuń je tamtej. Na koszuli męża zostaw ślad szminki o innym kolorze niż twoja. Możesz także przyczepić do jego marynarki jasny włos (gdy obie – ty i kochanka – jesteście brunetkami). Jeszcze lepiej będzie włożyć mężowi do kieszeni marynarki liścik miłosny pisany innym niż twój charakterem pisma.

Dowiedziawszy się, kim jest kochanka twego męża, zorientujesz się szybko, którym spośród twych przyjaciółek możesz zaufać. Potrzebujesz przecież wspólniczki, która dostarczy ów jasny włos i liścik. Jeśli wybrana przez ciebie przyjaciółka charakteryzuje się szczególnym tupetem, może zadzwonić do tamtej i poprosić twego męża do telefonu. Później, kiedy on zabierze dzieci z wizytą do dziadków, kochanka będzie przekonana, że jest właśnie z inną kobietą.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.